65 відгуків
Время роботов
+380 (67) 523-53-07
+380 (99) 169-92-86

Дерев'яні

Дерев'яні головоломки ТМ Заморочка розраховані як на дітей, так і дорослих. Колекція кишенькових заморочок діляться на 3 категорії: - Плоскі. Представляють з себе набір дерев'яних деталей, з яких потрібно скласти фігурку, зазначену в завданні. Виконані у вигляді пазлів, головоломки відмінно підходять для сімейного дозвілля. На звороті коробки вказано точну кількість елементів. Ви можете легко розвіяти сумніви в нестачі частин і переконатися, що перед вами головоломка, яка має рішення. Найскладнішими вважаються «Будиночок» або «Трієчник». - Об'ємні. Розвивають просторове мислення. Виготовляються з різьблених дерев'яних деталей. Розраховані на вік від 8 років. Найвідоміші головоломки даного типу: «Кустуріца» і «Колодязь». - Мотузкові. Складаються з дерев'яних деталей, з'єднаних нитками. Головне завдання головоломки - роз'єднати частини або зняти одну з них. Найбільш популярні в цій категорії головоломки: «Індійський трюк» та «Ключ Архімеда».
Классические и оригинальные объемные головоломки Заморочки, можно разделить на 3 категории: - Разборные головоломки. Конструкции которые нужно разобрать и собрать. “Солнышко”, “Бочонок”, “Альфа Центавра” и другие. Отдельно в этой категории выделяются большие веревочные головоломки: “Idiot-палочка” и “Сердце на подставке". - Головоломки на заполнение плоскости. Нужно сложить все элементы в плоскость. Яркие представители категории: “Ковчег”, “Черный квадрат”, “Арена”. - Головоломки на заполнение объема. “Гала куб”, “Брусочки”, Сундук”.
Рекомендований вік кишенькових Заморочок і логічних ігор 8+. Класичні головоломки також підійдуть дорослим і дітям від 14 років.
Розвивайтеся граючись разом з нами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner