65 відгуків
Время роботов
+380 (67) 523-53-07
+380 (99) 169-92-86

Робототехніка

Роботи Robobloq перевернуть ваше уяву! Роботи серії Robobloq (Qooper, Q-dinо, Q-elephant, Q-Scout)— це круті розважальні роботи з підтримкою додатків. Завдяки модульній електроніці, датчиків і механічних деталей їх можна легко налаштувати протягом 30 хвилин і перетворити в більш ніж 15 різних варіантів!
Комплект програмованого металевого робота. Створіть свого робота! Побудуйте свого улюбленця з більш ніж 174 металевих та електронних деталей і керуйте їм за допомогою телефону! Виконуйте складні завдання з допомогою простого програмування з функцією перетягування мишею! Хочете піти ще далі? Програмуйте ядро робота Arduino на свій розсуд, як справжній професіонал!
Програмуйте прямо в телефоні, перетягуючи блоки робота в потрібній послідовності. Програма чітко прописана, легко ізучаема, і дозволяє повністю зосередитися на програмуванні.
З продуктами Robobloq поряд з програмами навчання та змаганнями, завжди є спосіб підвищити Вашу зацікавленість робототехнікою і розвинути Ваші навички в програмуванні та побудови роботів. Роботи Robobloq — це платформа, де розкриваються широкі можливості деталей і датчиків, і яка навчає вас робототехніки та інженерних навичкам, які знадобляться в майбутньому. За доброзичливим виглядом роботів Robobloq приховується важлива платформа STEM * навчання. Грайте з Robobloq і розвивайте масу талантів!
Розвивайтеся граючись разом з нами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner