65 відгуків
+380 (67) 523-53-07
+380 (99) 169-92-86
Время роботов

Магнітні конструктори

Магнітні конструктори від українського бренду «Зевс» – це по-справжньому унікальні і дивовижні іграшки, які відмінно підходять не тільки для розваг, а також для розвитку корисних навичок і якостей у дітей.
Найголовнішою особливістю таких конструкторів є можливість з'єднання деталей без яких-небудь спеціальних кріплень, тільки за допомогою магнітів, вбудованих всередину. Це дуже цікаво. Деталі тримаються міцно, завдяки чому зібрані з них фігури не розпадаються на частини. Зібрані конструкції виходять живими, багатогранними, напрочуд цікавими і незвичайними. Деталі з набору округлі, ретельно відшліфовані, безпечні для дітей. Фарби, використовувані для фарбування частини елементів, нетоксичні, виготовлені на водній основі.
Ці пізнавальні та інтерактивні конструктори не дадуть Вам нудьгувати не лише вдома, Ви можете взяти її з собою на прогулянки, в дорогу, адже вона компактна.
Набір магнітних конструкторів стане відмінним подарунком, як для дітей так і для дорослих, яким подобається логічні ігри, також Ви зможете реалізувати не тільки своє творче мислення, але і конструювати.
Zevs – це більше ніж гра! Розвивайтеся граючись разом з нами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner